Czech Para Open 2024 ukončen

18. ročník mezinárodního turnaje světového poháru handicapovaných stolních tenistů ITTF CZECH PARA OPEN 2024 – MEMORIÁL JIŘÍHO DAŇKA je minulostí. Sportovci, kteří se umístili na zlatém, stříbrném a bronzovém stupínku, si v kategoriích jednotlivců, čtyřher a mixů převzali ceny. Na počest zakladatele tohoto turnaje Jiřího Daňka předali jeho příbuzní památeční cenu nejstarší sportovkyni a nejmladšímu sportovci na tomto turnaji. Přátelé různých národností se spolu vyfotili před slavnostně vyzdobenými panely a rozjeli se na všechny světové strany.

Organizační výbor děkuje za slova chvály a uznání od mnoha výprav. Váží si finanční a materiální podpory řady společností, institucí a firem, zejména Moravskoslezského kraje, Statutárního města Ostravy, Národní sportovní agentury, Veolia, Zahradní služby Vykrut a 729. Oceňuje přímou pomoc při realizaci turnaje od Quality Hotel Ostrava City, Harmony Club Hotel, studentů Střední školy stravování v Ostravě – Hrabůvce, žáků Základní školy na Masarykově náměstí ve Vratimově a Dopravního podniku Ostrava. 

Vážíme si dlouhodobé spolupráce a partnerství s institucemi, firmami i jednotlivci, neboť bez sponzorské výpomoci bychom nebyli schopni udržet vysokou úroveň turnaje, pro kterou je oblíben mezi zahraničními handicapovanými sportovci, kteří se rádi každý rok v červnu vracejí do Ostravy.

Na tomto webu a na facebooku budeme nadále přidávat fotografie, články, odkazy a informace o právě skončené události i o přípravách na turnaj v příštím roce.

DĚKUJEME VÁM!

Chcete se podělit o informace z článku ? Pak je snadno můžete sdílet.
Facebook
Email
LinkedIn
WhatsApp
Threads